כניסה להורים 

אודות - גן בא לי גן

אודות - גן בא לי גן

גן בא לי גן
 
"בא לי גן" הוא גן שנבנה באהבה רבה במקום שקט במרכז העיר בקרבת שכונת אם המושבות. הגן ממוקם בין עצי ההדר והאבוקדו בין שתי חצרות גדולות ומרווחות ובהן מתקנים ומשחקים רבים ומגוונים המותאמים לגילאים השונים. בחצר גם פינת חי ובה ארנבונים מתוקים שהילדים אוהבים להאכיל, ללטף, להתרוצץ איתם, ולטפל בהם. בפינת החי גם ציפורי שיר שהילדים אוהבים לצפות בהם, להאכילם ולשמוע את ציוצם.
מבנה הגן מרווח, יש בו פינות משחק עשירות מאוד, משחקי חשיבה ולמידה שונים ורבים העונים על הצרכים והמיומנויות המוטוריות של הילדים.
 
" בא לי גן" הוקם בשנת 2003 על ידי צבי תהילה בעלת תואר ראשון בחינוך ותואר שני בלימודי  המשפט מתוך אהבה גדולה לילדים, ומטרתו העיקרית להוות לילדים חממה חינוכית שעם המון אהבה, כבוד ואכפתיות תקדם ותעודד את התפתחותם הפיסית, המוטורית, הרגשית, החברתית והאינטלקטואלית , תוך הקניית ערכים, כבוד לזולת ולשונה והכל באווירה ביתית נעימה, מעודדת ותומכת.
 
ב"בא לי גן" ישנן שתי קבוצות גיל:
  • קבוצת צעירים : שנה  - שנתיים
  • קבוצת בוגרים : שנתיים - שלוש
 
ב" בא לי גן" ישנם שני חוגים: ריתמוסיקה וחי גן.
 
ב" בא לי גן" צוות מטפלות חם, אוהב, אחראי ומסור העושה עבודתו נאמנה מתוך אחריות וכבוד הן לילדי הגן , ההורים וכמובן האחת  כלפי השנייה, דבר הנותן לכולנו  בגן אוירה משפחתית תומכת ורגועה.
 

אתר זה הינו חלק מפורטל גני הילדים  אתר הגננת - חיפוש גן ילדים, פעוטון וצהרון בסביבת מגוריך. כל המידע על גני ילדים, להורים ולגננות .      הוסף למועדפים ושתפ/י את חבריך ב-